Klientų aptarnavimo linija +370 5 2607900 08:00 iki 17:00
Mano kabinetas
/
/ Privalumai vadovui
Kuro kortelė Paslaugos
Kuro kortelių privalumai

Kuro kortelių privalumai

 • Mokėjimo atidėjimas iki 30 dienų

  Atsiskaitant už kurą negrynaisiais pinigais, gaunate galimybę mokėti už kurą vėliau. Kad gauti šį mokėjimo atidėjimą jums reikią užpildyti paraišką dėl kredito limito suteikimo. Daugiau apie kreditinę sistemą

 • Internetinės technologijos

  Daugiau kaip 4000 degalinių yra įjungtos į Online tinklą, visi sandoriai ir veiksmai vyksta realiame laike. Mūsų klientai visada mato balansą ir išlaidas ir "Mano kabineto" paskyros dėka gali operatyviai papildyti sąskaitą.

 • Kuro išlaidų optimizacija

  Maršrutų optimizacijos, čekių falsifikacijos ir kuro vagysčių prevencijos dėka jūs papildomai galite sutaupyti kuro sąnaudoms skirtas lėšas.

 • Analitika ir rekomendacijos

  Paskyroje "Mano kabinetas" - be standartinių ataskaitų, mes suteikiame jums išsamią jūsų kortelių duomenų analitiką, rekomendacijas kaip sutaupyti ir patogų instrumentą visų operacijų valdymui.

 • Viena sąskaita visoms kortelėms

  Jums nereikės pastoviai sekti kiek pinigų liko pas kiekvieną vairuotoją atskirai, ir ar užteks lėšų sekančiai kelionei. Visos kortelės yra pririštos prie vienos sąskaitos.

 • Pilna išlaidų kontrolė

  Kuro kortelių valdymas realiuoju laiku sumažiną čekių falsifikavimo galimybę, leidžia jums nustatyti kiekvienos kortelės kuro limitus, ir sekti visas kuro kortelių operacijas internetinėje paskyroje - Mano Kabinetas. Daugiau apie paslaugas.

Konsultacijos apie paslaugas
ir kuro korteles
+370 (5) 260 7900