Klientų aptarnavimo linija +370 5 2607900 08:00 iki 17:00
Mano kabinetas

Mano kabinetas

Konsultacijos apie paslaugas
ir kuro korteles
+370 (5) 2607900

Internetinė paskyra "Mano kabinetas"

Netolimoje ateityje mūsų klientai turės galimybę naudotis funkcionalesne paskyros "Mano Kabinetas" versija, kurios pagalba jūs galėsite:

  • Analizuoti ir prognozuoti išlaidas įvertinant rinkos tendencijas
  • Stebėti kuro vartojimo dinamiką
  • Palyginti vidutinę regiono kainą su mūsų tinklo kainomis ir tuo pačiu gauti kuro taupymo rekomendacijas
  • Sekti jūsų vairuotojų degalinių pasirinkimą

Paskyroje "Mano Kabinetas" jūs galite stebėti savo einamąją sąskaitą, savarankiškai nustatyti ir keisti kiekvienos kortelės kuro limitus.Niekada ankščiau kuro kortelių valdymas nebuvo toks paprastas ir operatyvus - visos operacijos įvykdomos per keletą pelės paspaudimų.

Paskyros dėka galima minimizuoti riziką -visi sandoriai yra matomi jūsų kompiuterio ekrane, kiekviena įtartina operacija neliks nepastebėta. Taip pat jūs galite naudotis papildomos saugumo priemonėmis - keisti saugumo kodus ar nustatyti papildomą kodą.

Taip pat vartotojas gali užduoti bet kokį klausimą susijusi su kuro kortelemis specialioje užklausų sistemoje, ir sekti užklausos statusą.

Paslaugos nauda

Mano Kabinetas – tai pats šiuolaikiškiausias būdas efektyviai valdyti jūsų autoparko kuro išlaidas. Pilnas valdymas, analitika ir prognozavimas - tai pačios naudingiausios funkcijos, kurios yra apjungtos vienoje universalioje internetinėje paskyroje.